Портрет Оскара Уайльда

Портрет Оскара Уайльда01 Jun 14:00 - 08 Jun 19:00 - Kyiv
Студія Старовинного Танцю La Rêverie

Route

1891 р. Нещодавно побачив світ перший роман британського письменника - "Портрет Доріана Грея". Похмура, глибока історія, що контрастує із легковажними п'єсами та казками. Чи автор звертався в ній до світу із сміливим одкровенням про безглуздість аморального життя - чи намагався про щось спитати самого себе?
Кажуть, що в книгах автор зображує себе, та себе справжнього чи прихованого? Споглядає внутрішній світ чи аналізує зовнішній? Викладає переживання теоретичні чи досвід?
Уявімо, що якось того року Оскар Уайльд задрімав в роздумах, та побачив уві сні, як до нього прийшли усі його персонажі, та серед них - сам Доріан Грей. Автор може змінити їх долі, та чи змінять вони його? Що треба зробити, щоб намалювати істинний портрет?-~oOo~-
Подвійна подія, в яку входять танцювальний салон та гра-бал.
Подробиці дрес-коду та участі читайте далі окремо, але в загальних рисах: салон в історичному дрес-коді з деякими допущеннями для новачків в реконструкції танців, гра-бал - із звичайними вимогами та побажаннями до дрес-коду (1878-1899 рр, краще ближче до 1891) та обов'язковим виконанням ролей.
Танцювальна программа будуватиметься за принципом межи столітть: здебільшого повторювані кадрилі та імпровізації, за часом на салоні 90% танців, 10% гри, на балу - 50/50.
Салон відкритий для охочих за стандартами Студії, на гру-бал допуск визначається згідно авторського бачення.© 2019 Siguez