HANDMADE-Expo Осінь 2018

HANDMADE-Expo Осінь 201826 Sep 10:00 - 29 Sep 18:00 - Kyiv
МВЦ

Route
More info

Запрошуємо Вас долучитися до масштабної події у сфері art & hobby України. Зустрічаймо творчу осінь на виставці HANDMADE-Expo, яка збере найцікавішу, творчу, натхненну та надихаючу спільноту!

26 - 29 вересня 2018 у Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський пр-т, 15).

Захід для:
- професійних майстрів і творців - початківців;
- власників та співробітників магазинів товарів для рукоділля, творчості, сувенірів, подарунків, етновиробів;- шанувальників авторських та дизайнерських речей;
- бажаючих здивувати рідних, близьких, коханих або колег надзвичайними подарунками;
- закупівельників, організаторів спільних покупок і всіх, кому цікава сфера art & hobby.

Навіщо:

- Придбати та ознайомиться з максимально повним спектром товарів і матеріалів для всіх сучасних і традиційних видів рукоділля, творчого хобі та дитячої творчості. Понад 400 торгових марок від головних виробників і дистриб'юторів зі всієї України та інших країн.
- Рукотворні вироби важливо побачити на власні очі, помацати, поспілкуватися з майстром. Ви познайомитеся з майстрами та дизайнерами і зможете вибрати з величезного розмаїття авторських, ексклюзивних робіт - етноодяг, дизайнерський одяг і аксесуари, прикраси, іграшки, сувеніри, оригінальні подарунки, декор та багато інших неповторних виробів.
- Ви зможете знайти свій напрямок творчості, надихнутися, розвинути свої творчі здібності та навчитися створювати красиві речі своїми руками.
- Відвідати майстер-класи для дорослих і дітей, професійних хендмейдерів та новачків. Стати учасником програми навчальних семінарів "Хобі як бізнес" по просуванню бренду від бізнес-консультантів та успішних творців власних брендів.

Повна інформація про виставку на сайті www.handmade-expo.com.ua/. Долучайтесь до заходу, тисніть «Я йду», слідкуйте за новинами, надихайтесь та творіть!
Всі, хто захоплений творчістю, збираються тут!© 2019 Siguez