Читаємо Франка

Читаємо Франка28 May 19:00 - 29 May 22:00 - Kyiv
Karaite Kenesa

Route
More info

28-29 травня відбудеться фінал Всеукраїнського конкурсу професійних читців імені Івана Франка Національної спілки театральних діячів України.
Метою конкурсу є популяризація творів класика української літератури, вдосконалення та підвищення виконавської майстерності читців, підтримка обдарованих молодих виконавців. Ми хочемо вивести конкурс на новий, якісно вищий рівень, залучити молодь до творчого переосмислення класики, почути та побачити нову трактування, свіжі ідеї.
Конкурс відбуватиметься у два етапи:1. Відбіркові тури, які до 2 квітня 2018 року проводять міжобласні відділення у своїх регіонах.
2. Фінал конкурсу в Києві.
Фінал Конкурсу проводиться у два тури: І тур – виконання творів Івана Франка, різноманітних за змістом, жанром та стильовими ознаками, ІІ тур – виконання творів української класичної та сучасної поезії і прози.

У конкурсі можуть брати участь конкурсанти-переможці відбіркових турів, які проводять міжобласні відділення НСТД України в своїх регіонах:
- професійні актори театрів та концертних організацій віком до 33 років;
- студенти вищих навчальних закладів культури та мистецтв.

Конкурсантам необхідно надіслати на адреси міжобласних відділень НСТД (адреси міжобласних вказані на сайті: nstdu.com.ua/union/) України такі документи: репертуарний лист, хронометраж конкурсної програми, копію паспорта, ідентифікаційний код, інформацію про займану посаду, поштову та електронну адресу, контактний телефон.
Міжобласним відділенням НСТД України необхідно додатково надіслати на адресу НСТД України документи на рекомендованих виконавців, а саме:
- інформацію про результати відбіркового туру Конкурсу;
- виписку з протоколу відбіркового туру Конкурсу із зазначенням ПІБ рекомендованих виконавців.
Витрати, пов’язані з проїздом та перебуванням конкурсантів в м. Києві, здійснюються за рахунок Організаторів Конкурсу.

Тривалість виступів конкурсантів до 12 хв. Допускаються виступи конкурсантів у гримі, сценічних костюмах з використанням реквізиту, фонограми, за участю концертмейстера.
Виключається використання декорацій.
Організатором встановлено такі нагороди:
- I премія;
- II премія;
- III премія.
Цього року переможцям передбачена грошова винагорода.
Запрошуємо молодих виконавців взяти участь у конкурсі! Зробимо його разом сучасним, актуальним, креативним!
Включайтеся у СПІЛКУвання!


Past Events

Навколо світу за 90 хвилин / Квартет Баяністів ім. Різоля

12 Apr 19:00 - 21:00 12 Apr 19:00 - 21:00 - Kyiv Kyiv
Karaite Kenesa Karaite Kenesa
12 квітня четвер. 19:00, Будинок актора (вул. Ярославів Вал, 7) Навколо світу за 90 хвилин Квартет Баяністів ім. Різоля Блискучу програму від класики до джазу представляє...   More info

Елла Фіцджеральд / Абсолютні хіти

25 Apr 19:00 - 21:00 25 Apr 19:00 - 21:00 - Kyiv Kyiv
Karaite Kenesa Karaite Kenesa
25 квітня, середа. 19:00, Будинок Актора (вул. Ярославів Вал, 7) Елла Фіцджеральд Абсолютні хіти Концерт до 101-ї річниці з дня народження легендарної джазової співачки XX с   More info


© 2019 Siguez