Ендуро рай, Кіпр, осінь 2018 року.

Ендуро рай, Кіпр, осінь 2018 року.17 Nov 11:00 - 25 Nov 14:00 - Kyiv
FollowMe

Route

Ендуро рай, Кіпр, осінь 2018 року.

Маємо непереборне бажання повторити кращий виїзд в гори за 2017 рік.

І знову трейли Тродоса - найбільшої гірської системи Кіпру. Нас чекає величезна кількість фантастичних кам'яних спусків і тепла в цю пору року погода, виключно приємна для катання.

ДАТИ:
17 листопада 2018 – 25 листопада 2018.ВАРТІСТЬ БАЗОВОГО ПАКЕТУ:
8 днів - 350 євро.

В ПАКЕТ ВХОДЯТЬ:
• Трансфер Ларнака-Тродос-Ларнака при заїзді з основною групою (3 листопада - 11 листопада) або допомога в організації трансферу при індивідуальному заїзді в зручний вам день;
• Проживання в двомісних номерах;
• Супровід інструкторів на всіх тренуваннях, та маршрутах;
• Заняття, спрямовані на підвищення техніки їзди і витривалості;

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДЯТЬ:
• Харчування, екскурсії;
• Закидання транспортом на вершини;
• Авіаквитки.

Приєднуйтесь! Гарантуємо, що буде корисно і максимально в кайф :)

FAQ

А де жити?

В залежності від розміру групи ми винаймаємо комфортабельну віллу.

А що гризти?

Економ варіант, це організовані походи в великі магазини на кшталт нашого Сільпо і готувати самим. Свіжа морська рибка чи м’ясо на мангалі по вечорам під сухе червоне вино що вечора дуже підіймають настрій.
Ціни на продукти +- як в Києві. Без проблем харчуватись на 7-11 Єво в день.

Не економ варіант, це кав’ярні, ресторани, тощо. Цього року плануємо жити в Kakopetria. Це величеньке туристичне місто біля Олібмосу. Тому варіантів буде вдосталь.

Чим летіти?

З Києва в Ларнаку літають Мау і Візейр. Мау вже зараз має дуже привабливий тариф. Візейр поки не відкрив продаж на ці дати. Краще летіти візейром, бо там обмеження по вазі 32 кг. В коробку влазить і велосипед і весь багаж.

Де кататись?

Олімбос – рай для дх/ендуро/кроскантрі. Велика кількість шикарних оглядових маршрутів, кам’янистих спусків, десятки, якщо не сотні свічбеків, марсіанські пейзажі. Спуски по 7-15 кілометрів.

Як в гору?

1. Крутити своїм ходорм для хардкорщиків.

2. В залежності від обраного нами спуску, водій на Mercedes Sprinter з причепом для веліків закидує нас на певну локацію. Поки ми робимо спуск, водій вже чекає нас в точці фінішу. Далі процедура повторюється. В день 3-4 спуски. При групі в 10 чоловік 1 підйом нам буде коштувати 4-6 євро з людини.

А де море?

Море не тут. Ми живемо максимально близько до гір і трейлів. Але в рекавері дей можна організувати трансфер на пляж покупатись.

По всім питанням пишіть приватні повідомлення або дзвоніть +380674086961 / Сергій© 2019 Siguez